Porady prawne Tarnobrzeg

Każdego dnia pomagamy naszym klientom w podejmowaniu ważnych decyzji życiowych, mierzeniu się z wyzwaniami i rozwiązywaniu trudnych problemów. Idea świadczenia rzetelnych i praktycznych porad prawnych przyświeca nam od samego początku istnienia naszej Kancelarii. Jesteśmy zespołem wykształconych specjalistów, dla których dobro klientów oraz ochrona ich interesów prawnych stanowią sprawę nadrzędną.

 

Oferujemy jednorazowe porady prawne oraz bieżącą obsługę klientów, zarówno w postępowaniu sądowym, jak i na drodze mediacji. Decydując się na usługi naszej Kancelarii, stawiasz na wiedzę, rzetelność i doświadczenie. Udzielamy kompetentnych porad z wielu dziedzin prawa, w tym prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, administracyjnego, spadkowego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferujemy pełne wsparcie prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej Kancelarii w Tarnobrzegu.

 

Porady prawne Tarnobrzeg - dlaczego warto skorzystać z usług naszej Kancelarii Adwokackiej?

Wspieramy naszych klientów, oferując im profesjonalną pomoc prawną. Zapewniamy pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do sprawy. Miarą skuteczności naszych działań jest najwyższa rzetelność oraz kompleksowość świadczonych usług. Oddajemy do Twojej dyspozycji wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, którzy w szybkim czasie udzielą Ci fachowego wsparcia prawnego. Proponujemy skuteczne rozwiązania, poparte wiedzą i znajomością prawa, a także wypracowane podczas realizacji dotychczasowych spraw.

 

Jeżeli potrzebujesz kompetentnej porady i wsparcia specjalisty w danej dziedzinie prawa, zgłoś się do naszej Kancelarii Adwokackiej. Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację, udzielimy rzetelnej porady prawnej i pomożemy w rozwiązaniu sprawy.

 

 

Umów się na profesjonalne porady prawne w Tarnobrzegu i skorzystaj z usług naszej doświadczonej Kancelarii Adwokackiej.

 

O nas

Dobra i Skuteczna Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tarnobrzeg - dr Mirosław Kopeć i Adwokat Joanna Garbulińska, to dobrzy specjaliści w dziedzinie prawa.

Dobry i skuteczny adwokat, to taki który w szybkim czasie udzieli Ci wsparcia w rozwiązaniu problemów prawnych, porad prawnych i poprowadzi w odpowiednim kierunku. Oboje świadczą takie kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa cywilnego (spory sąsiedzkie, zasiedzenie, ustalenie granic) prawa rodzinnego (alimenty, rozwody, ustalenie kontaktów z dzieckiem, podział majątku), prawa pracy (spory pracownicze, o zapłatę, mobbing) 
i ubezpieczeń społecznych (świadczenie wypadkowe, emerytalno-rentowe, waloryzacja świadczeń), prawa administracyjnego oraz prawa karnego (obrona, odroczenie wykonania kary, warunkowe, przedterminowe zwolnienie, dozór elektroniczny), w tym prawa karnego skarbowego, prawa samorządu terytorialnego, prawa medycznego, prawa gospodarczego na rzecz osób  
i podmiotów gospodarczych.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

ul. Sienkiewicza 9, 39-400 Tarnobrzeg

Adwokat dr Mirosław Kopeć

NIP: 8672073920

REGON: 181014639

tel. 607 385 648

mirosławkopec@interia.pl

Adwokat Joanna Garbulińska

NIP: 8672250807

REGON: 387263283

tel. 725 397 764 

adwokat.joannagarbulinska@gmail.com