Rozwód Tarnobrzeg

Sprawom rozwodowym towarzyszą zwykle silne emocje i bardzo duży stres, co uniemożliwia często szybkie i korzystne dla obu stron rozstrzygnięcie sprawy. Mając na uwadze inne związane z procesem kwestie, takie jak orzeczenie winy za rozpad małżeństwa, podział majątku, przyznanie alimentów czy władzy rodzicielskiej nad małoletnim dzieckiem, należy przyjąć, że postępowania rozwodowe mogą mieć niekiedy bardzo skomplikowany i wielowątkowy charakter. Z tych właśnie powodów profesjonalne wsparcie prawne okazuje się niezwykle pomocne, a w niektórych przypadkach nawet niezbędne.

 

Nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w prawie rodzinnym i oferuje fachowe wsparcie w postępowaniach rozwodowych. Wiedza, kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, którymi dysponujemy w codziennej pracy zawodowej, pomogą Ci sprawnie przejść przez całe postępowanie sądowe i uzyskać możliwie najkorzystniejsze rozstrzygnięcie.

 

 

Adwokat Tarnobrzeg - rozwody

 

Wiemy, jak przykrym i trudnym emocjonalnie doświadczeniem jest rozpad pożycia małżeńskiego, a w konsekwencji rozwód, dlatego oferujemy kompleksową obsługę prawną, obejmującą profesjonalną konsultację i rzetelną ocenę sytuacji, mediację pomiędzy małżonkami, przygotowanie do rozprawy, w tym sporządzanie niezbędnych pism procesowych, oraz reprezentowanie klienta podczas procesu. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem postępowania i dążymy do możliwie najkrótszego oraz najbardziej ugodowego rozwiązania sprawy. Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces rozwodowy tak, aby efekt końcowy był dla nich możliwie najkorzystniejszy.

 

Decydując się na skorzystanie z usług naszej Kancelarii Adwokackiej, możesz liczyć na pełne zaangażowanie, rzetelność oraz poufność ze strony ekspertów. Pomożemy Ci przejść przez ten wyjątkowo trudny etap sprawnie, dyskretnie i jak najmniej uciążliwie.

 

 

Jeżeli szukasz doświadczonego adwokata w Tarnobrzegu, specjalizującego się w prawie rodzinnym i prowadzącego sprawy o rozwód, zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii.

 

O nas

Dobra i Skuteczna Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tarnobrzeg - dr Mirosław Kopeć i Adwokat Joanna Garbulińska, to dobrzy specjaliści w dziedzinie prawa.

Dobry i skuteczny adwokat, to taki który w szybkim czasie udzieli Ci wsparcia w rozwiązaniu problemów prawnych, porad prawnych i poprowadzi w odpowiednim kierunku. Oboje świadczą takie kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa cywilnego (spory sąsiedzkie, zasiedzenie, ustalenie granic) prawa rodzinnego (alimenty, rozwody, ustalenie kontaktów z dzieckiem, podział majątku), prawa pracy (spory pracownicze, o zapłatę, mobbing) 
i ubezpieczeń społecznych (świadczenie wypadkowe, emerytalno-rentowe, waloryzacja świadczeń), prawa administracyjnego oraz prawa karnego (obrona, odroczenie wykonania kary, warunkowe, przedterminowe zwolnienie, dozór elektroniczny), w tym prawa karnego skarbowego, prawa samorządu terytorialnego, prawa medycznego, prawa gospodarczego na rzecz osób  
i podmiotów gospodarczych.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

ul. Sienkiewicza 9, 39-400 Tarnobrzeg

Adwokat dr Mirosław Kopeć

NIP: 8672073920

REGON: 181014639

tel. 607 385 648

mirosławkopec@interia.pl

Adwokat Joanna Garbulińska

NIP: 8672250807

REGON: 387263283

tel. 725 397 764 

adwokat.joannagarbulinska@gmail.com